System - Informacje

Dlaczego Max Crop?

 

Max Crop to inteligentny asystent zbioru, który podnosi konkurencyjność gospodarstwa, przyspiesza pracę oraz obniża koszty produkcji i zarządzania pracownikami. Pomaga zwiększyć kontrolę nad uprawami oraz poprawia planowanie w gospodarstwie.

W krajach Unii Europejskiej, szczególnie w Wielkiej Brytanii, blisko 90% gospodarstw korzysta z dedykowanych systemów rozliczania pracowników oraz zbioru. Takie systemy stosowane są tam już od kilkunastu lat i cieszą się dużą popularnością, ze względu na szybkość i łatwość rejestracji oraz rozliczania pracowników, a także ewidencji zbioru.
Z przeprowadzonych badań wynika, że w Polsce tylko ok. 1-2% gospodarstw korzysta z oprogramowania do zarządzania gospodarstwem.

 

Pragnąc sprostać wyzwaniu i rozwiązać wspomniane problemy stworzyliśmy program do zarządzania gospodarstwem Max Crop, który już od kilku sezonów z powodzeniem działa w kilkudziesięciu gospodarstwach na terenie Polski. Max Crop jest polskim oprogramowaniem, stworzonym dla polskich plantatorów  owoców i warzyw, których zbiór jest prowadzony ręcznie.

Podstawy Systemu Max Crop

 

System składa się z dwóch integralnych części: na komputery oraz urządzenia przenośne (telefony/tablety lub dedykowane urządzenia skanujące).

Aplikacja zainstalowana na urządzeniach przenośnych, daje na bieżąco możliwość bardzo szybkiego zapisu danych pracowników, takich jak: czas pracy, czas przerw, ilość zebranych owoców lub warzyw.
To tylko kilka najprostszych funkcji Systemu, ale już na ich przykładzie można pokazać, o ile łatwiejsza i szybsza staje się praca kadry zarządzającej, w porównaniu do pracy z użyciem standardowego ołówka i kartki papieru. Dane zebrane w "terenie" w ciągu dnia, przesyłasz przez internet na Twoje prywatne konto użytkownika

Drugą integralną częścią Systemu jest aplikacja otwierana w przeglądarce internetowej.  Po zalogowaniu się na swój prywatny profil otrzymujemy pełen wgląd do danych, które zostały zebrane przez pracowników w "terenie". Program automatycznie wylicza należne sumy za przepracowany czas dla każdego z pracowników, zsumuje ilości owoców/warzyw, które pracownik zebrał i wyliczy należną kwotę zapłaty w przypadku pracy na "akord". Możesz przygotować zestawienia upraw, ocenić wydatki oraz przychody z Twojej plantacji, rozliczać pracowników oraz wiele innych.

Bezpieczeństwo i Wygoda

 

Wszystkie dane zebrane przez System Max Crop przechowywane są bezpiecznie na serwerach, dzięki temu awaria komputera w pracy nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo, pełen dostęp do Systemu Max Crop mamy tak naprawdę z każdego komputera na świecie z łączem internetowym. Wystraczy tylko nazwa użytkownika oraz hasło i tym sposobem nasze "biuro" mamy zawsze pod ręką!

 

 

skanowanie skrzynki (Small).jpg
rejestracja skrzynki 1 (Small).jpg
rejestracja skrzynki 2 (Small).jpg
odczyt danych na skanerze 2 (Small).jpg