Polecają nas

dobra truskawka max crop
"Wdrożenie Systemu Max Crop w naszym gospodarstwie spowodowało zminimalizowanie czasu obliczania wynagrodzeń z 30 dni do jednego. System jest przejrzysty, prosty w obsłudze, a serwis działa 24 h. Wyszliśmy z epoki kamienia łupanego, z zeszytów i kartek, z nieczytelnego pisma i błędów wynikających z powielania się tych samych imion i nazwisk. Bieżące przetwarzanie danych po zbiorach, umożliwia natychmiastową analizę sytuacji na plantacjach."

                                                 Ewa Januchowska, Dobra Truskawka
agrotrade maxcrop

"System Max Crop sprawdza się doskonale w zarządzaniu naszą plantacją borówek. System jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, świetnie radzą sobie z jego obsługą zarówno pracownicy zatrudnieni przy zbiorach i innych pracach, jak i kadra zarządzająca, która analizuje dane zebrane dzięki MaxCrop. Na wszelkie pytania producenci oprogramowania odpowiadali nam błyskawicznie, służąc poradą i robiąc wszystko, by spełnić nasze oczekiwania."

 

                           Sandra Stefaniak, Borówka Wielkopolska Sp. z o.o./Agro Trade

berry bliss maxcrop

"Nie wyobrażam już sobie kontroli zbiorów bez posiadania tego Systemu Max Crop. Bez skanera i posiadanego systemu, trudno byłoby sobie poradzić podczas zbiorów. Korzystanie z takiego systemu zdecydowanie ułatwia nadzór i kontrolę pracowników.”

 

                               Hanna Moscardo Malinowski, Gospodarstwo Berry Bliss

sadrol maxcrop

"System Max Crop znacznie przyśpiesza i ulepsza pracę przy zbiorach. Jest bardzo łatwy
w obsłudze. W razie pytań, czy wątpliwości można liczyć na szybką pomoc serwisu. System zdaje egzamin na 5+. Naprawdę polecam.

 

                    Łukasz Ruszkowski, SAD-ROL Pomorski producent owoców i warzyw 

                                                                                                                                                                   

R&G Christie maxcrop

"System Max Crop bardzo ułatwił i przyspieszył nam pracę przy zbiorach. Już nie wyobrażam sobie prowadzenia gospodarstwa bez niego. Zdecydowanie polecam."

 

                                     George Christie, R&G Christie Farm, Scotland

"Oszczędność czasu to jedna z największych zalet Systemu Max Corp. Rozliczanie czasu pracy na godziny czy akord, to kwestia tylko kilku kliknięć. Dodatkowo system gwarantuje nam spokój przy rozliczaniu, ponieważ ogranicza ryzyko popełnienia błędu do minimum. Nie znam innego, prostego sposobu kontroli plantacji, która daje gwarancję tak dokładnego pomiaru naszego plonu z poszczególnych kwater, odmian itd.  Nie wyobrażamy sobie życia na plantacji bez Systemu Max Crop.
MAX CROP to oszczędność, spokój i 100% kontroli. Czy można chcieć czegoś więcej w pełni sezonu?"

 

                                      Jędrzej Kaczmarek, Plantacja Borówki z wielkopolski

Robert Długołecki maxcrop

„System Max Crop w 100% sprostał moim oczekiwaniom. Jest bardzo przydatny w moim gospodarstwie i bardzo prosty w obsłudze. Polecam wszystkim plantatorom.”  

                                           

                               Robert Długołęcki, Gospodarstwo Rolne Robert Długołęcki

Franciszek Madej karnity maxcrop

"Max Crop to bardzo dobre oprogramowanie, które przyśpiesza zbiór owoców borówki na polu oraz ułatwia mi rozliczanie pracowników. Program jest prosty i przejrzysty,
a jednocześnie posiada wiele ciekawych funkcji. Polecam."

 

                                              Ariel Marcinek, Zakład Rolny Karnity